Darmowy program do rozliczania PIT
PIT format 2018

Wypełnij zeznanie podatkowe
szybko i bezpiecznie
POBIERZ BEZPŁATNIE
Co sprawia, że program PIT FORMAT
jest tak chętnie stosowany do rozliczenia podatku?
Podatników skorzystało
z PIT FORMAT
NIE CZEKAJ
POBIERZ JUŻ TERAZ
Pobierz pit format

O programie PIT Format

Program zadebiutował w 2007 roku, pojawiając się w serwisie dziennik.pl oraz na płytach załączanych do dziennika Polska The Times.
Już wtedy zyskał ogromne zaufanie użytkowników, którzy do chwili obecnej wyróżniają PIT FORMAT za czytelny interfejs, intuicyjną obsługę i stabilność systemu. Program PIT FORMAT, jako jedyny w Polsce rekomendowany jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne!

Darmowy program do rozliczania PIT
PIT format 2018:

NIE CZEKAJ
POBIERZ JUŻ TERAZ

W okresie od stycznia do kwietnia, podstawowym narzędziem podatnika jest program do rozliczeń PIT. Proponowana przez nas aplikacja posiada wiele pozytywnych cech, wyróżniających ją na tle konkurencji. Przede wszystkim zajmuje jedynie 3MB, nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności. Dodatkowo został w niej zastosowany moduł „PIT Asystent”, który znacząco ułatwia użytkownikowi pracę. Dostępność aktywnych formularzy podatkowych i obsługa deklaracji PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami oraz funkcjonalny moduł wydruku to kolejne atuty naszego programu do rozliczeń PIT. Bardzo ważny jest również fakt, że aplikacja w pełni współpracuje z eDeklaracjami Ministerstwa Finansów, co pozwala na sprawną wysyłkę rozliczenia. Program posiada również mechanizmy weryfikacji, dzięki którym automatycznie wyłapuje błędy popełnione przez użytkownika, a także mechanizm kopii zapasowej, który uchroni nas przed utratą niezapisanych dokumentów, np. na skutek awarii komputera.

Darmowy program PIT, który Państwu proponujemy, to profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Długotrwała praktyka producenta programu, monitoring rynku oraz sugestie osób korzystających z programów do tworzenia rocznych zeznań podatkowych umożliwiły wdrożenie optymalnych rozwiązań. Zastosowanie specjalnego modułu znacznie ułatwia samodzielne rozliczenie PIT-u. Program w pewnym sensie prowadzi użytkownika „za rękę”, poprzez wszystkie etapy tworzenia rozliczenia podatkowego. Nawet osoby nie mające doświadczenia w sporządzaniu rozliczeń poradzą sobie z tym zadaniem bez najmniejszego problemu. Korzystając z nowego modułu, aby dokonać rozliczenia, wystarczy odpowiadać na zadawane przez program pytania. Z naszego darmowego programu PIT może skorzystać każdy – wystarczy zapisać aplikację na dysku swojego komputera i uruchomić instalator, a następnie postępować zgodnie z pojawiającymi się na ekranie komunikatami.

Program PIT zawiera aktualne druki zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, z załącznikami PIT/B. PIT/D, PIT/2K, PIT/M, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B oraz deklarację ZAP-3. Na bieżąco aktualizujmy wszelkie wzory, nie ma więc ryzyka, że wypełnisz złą deklarację i zostaniesz obciążony konsekwencjami finansowymi.

Darmowy program PIT FORMAT przeznaczony jest dla wszystkich osób fizycznych, które są zobowiązane złożyć roczne zeznanie podatkowe i obliczyć swój osobisty podatek dochodowy w 2018 roku, czyli Personal Incom Tax, czyli właśnie PIT 2018. Jeśli w 2018 roku byłaś / byłeś pracownikiem etatowym lub na umowę zlecania lub o dzieło, albo osobą prowadzącą działalność gospodarczą, a może opodatkowaną podatkiem zryczałtowanym, samotnie wychowujesz dzieci, jesteś emerytem lub rencistą, jeśli osiągasz przychody z zagranicy, z giełdy, najmu, zbycia nieruchomości, czy praw majątkowych – każdy przypadek rozliczysz w programie PIT FORMAT. Czeka tu na Ciebie PIT 28, PIT 36, PIT 37 i wszystkie inne jakie są potrzebne, aby rozliczyć podatki. Program PIT FORMAT to bardzo dobry program do pit, ponieważ użytkownik nie musi się go uczyć. Jest tak intuicyjny i wyświetla tak czytelne komunikaty, że po uruchomieniu można od razu przystąpić do składania zeznania, aby po krótkim czasie z powodzeniem je zakończyć. Jako jedyny zawiera tak elastyczny Kreator, który prowadzi użytkownika przez cały (!) proces i pozwala przejść do dowolnego miejsca zeznania, aby coś sprawdzić lub poprawić. Zawiera unikalne sposoby wprowadzania i kontroli danych oraz system ograniczania kwot możliwych odpisów od dochodu i podatku. Darmowy program pit 2018.

Pamiętaj, że dzięki naszemu Programowi do PIT 2018/2019 rozliczysz swoje zeznanie szybko, poprawnie oraz całkowicie za darmo. Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji już dziś!

Podatników skorzystało
z PIT FORMAT
NIE CZEKAJ
POBIERZ JUŻ TERAZ

Portal - Program Pit to serwis internetowy zawierający Poradniki oraz Aktualności Podatkowe. Zapraszamy serdecznie do Pobrania darmowego programu do rozliczania PIT za rok 2018. Nasz program pit do roliczenia za rok 2018 gwarantuje Państwu łatwe i szybkie wypełnienie każdego PIT-a. Proponowany przez nas program do rozliczeń PIT to najwyższa jakość na rynku. Profesjonalne wykonanie i intuicyjna obsługa – tym cechuje się nasz darmowy program pit.