Fundusz Inicjatyw Lokalnych, czyli chcieć znaczy móc! - Fundusz Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 404 812
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Fundusz Inicjatyw Lokalnych, czyli chcieć znaczy móc!

Fundusz Inicjatyw Lokalnych, czyli chcieć znaczy móc!

data dodania: 2014-10-03 12:43:37

Fundusz Inicjatyw Lokalnych (FIL) to organizacja pożytku publicznego, której głównym celem jest wspieranie i promowanie aktywności społecznej.  Zasilają go odpisy z 1% podatku, przekazane na stowarzyszenie Fundusz Inicjatyw Lokalnych. 

 

Organizacje, które samodzielnie nie są w stanie ubiegać się o wsparcie w ramach 1%, mogą zgłosić się do nas - Fundusz powstał właśnie po to, aby je wspierać. Więcej na temat zasady działania Funduszu możesz przeczytać tutaj.

FIL istnieje już od 2010 roku.  Początkowo powstał jako akcja powołana do życia przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, które już od 10 lat aktywnie wspiera organizacje pozarządowe. W lipcu 2014 r. Fundusz inicjatyw Lokalnych został wyodrębniony z CIL jako samodzielna organizacja.

Od 2010 roku dzięki istnieniu Funduszu udało nam się wesprzeć wiele wspaniałych działań i inicjatyw. Organizacje, które podjęły z nami współpracę, w najlepszy możliwy sposób przekonały się, że chcieć znaczy móc!

Przedstawicieli organizacji pozarządowych, które nie posiadają statusu OPP, zainteresowanych  dołączeniem do naszej akcji zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Aby zostać naszym partnerem, wystarczy wypełnić i dostarczyć nam porozumienie, które znajdziecie Państwo tutaj. Każda organizacja, która dołączy do FIL, otrzyma pakiet wizytówek do wykorzystania w celu promocji akcji.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt, który mozna z nami nawiązać za pomocą formularza kontaktowego dzwoniąc pod numery: 530 280 160, 530 935 668, 530 248 209.

Zapraszamy do współpracy!

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy