Ostatnie spotkanie "Wakacyjna Akademia Zdrowia" - Fundusz Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 404 812
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Ostatnie spotkanie "Wakacyjna Akademia Zdrowia"

Ostatnie spotkanie "Wakacyjna Akademia Zdrowia"

data dodania: 2016-07-01 11:27:31

Zawierciańscy seniorzy już po raz drugi mogli uczestniczyć w spotkaniu o tematyce prozdrowotnej w ramach „Wakacyjnej Akademii Zdrowia” – projektu realizowanego przez Fundusz Inicjatyw Lokalnych.

W dniu 30 czerwca 2016 r. na uczestników Akademii czekał wykład specjalisty dotyczący zasad prawidłowego odżywania się, w szczególności przy chorobach wieku dojrzałego. Seniorzy mogli nie tylko posłuchać prelekcji, ale także wymienić się własnymi doświadczeniami w zakresie zdrowego sposobu życia.

Podczas wykładu serwowany był dietetyczny poczęstunek, który obejmował m.in. świeżo wyciskane soki oraz dietetyczną wuzetkę – klasyczny deser w wersji fit.

Projekt „Wakacyjna Akademia Zdrowia” miał na celu rozwój profilaktyki zdrowotnej i świadomości mieszkańców Zawiercia w wieku 60+ w zakresie zdrowego trybu życia. Udział w Akademii pozwolił uczestnikom zwiększyć motywację do podejmowania zachowań prozdrowotnych, zdrowego odżywiania i aktywności społecznej. Projekt współfinansowany był przez gminę Zawiercie.

 

 

 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy